Przedstawiamy Państwu odpowiedzi na zadawane pytania, które pojawiają się w rozmowach przeprowadzanych z klientami. Staramy się aby nasz serwis był czytelny, jeśli jednak nie znajdą Państwo tutaj odpowiedzi prosimy zadać nam pytanie drogą mailową: zbyszek@ctk-trio.pl lub telefoniczną.

Jak rezerwować ?

Rezerwacji można dokonać on-line, telefonicznie, w naszych biurach agencyjnych lub osobiście w naszym biurze:


  • on-line: za pomocą formularza znajdującego się przy ofercie po kliknięciu w ikonkę „ZAPYTAJ”
  • telefonicznie w godzinach pracy biura: +48 32 220 44 00 lub 220 34 20 (od poniedziałku do piątku 9:00 – 17:00, soboty w miesiącach marzec – sierpień 9:30 – 13:30)
  • w biurach agencyjnych – lista większości biur z nami współpracujących znajduje się w zakładce DLA KLIENTA
  • w siedzibie biura, ulica Fitznerów (parter) w Siemianowicach Śląskich


Po złożeniu takiej rezerwacji będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie lub drogą mailową w ciągu 24 h - w dni robocze biura. Złożenie rezerwacji nie gwarantuje miejsca na imprezie, a jest tylko zapytaniem o możliwość dokonania rezerwacji. Wynika to z faktu składania rezerwacji przez wiele osób na jedną imprezę, gdzie mogły być już ostatnie miejsca. Jednakże każdorazowo po złożeniu rezerwacji klient jest informowany telefonicznie czy rezerwacja została przyjęta.

Po złożeniu rezerwacji on-line będziemy przesyłać drogą mailową dokumenty (umowę-zgłoszenie i warunki uczestnictwa) W piśmie przewodnim będą znajdować się informacje o płatnościach. Można dokonywać opłaty w ratach, jednak kwota zaliczki musi pozostać zgodna z umową. Ważne jest aby w terminie podanym na umowie była uregulowana cała należność. Po dokonaniu pełnej wpłaty otrzymują Państwo skierowanie/voucher

Jak anulować rezerwację?

Jeśli rezerwacja nie jest zaliczkowana- wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie i poinformować o rezygnacji z rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest zaliczkowana – rezygnacja winna być w formie pisemnej. Koszty związane z rezygnacją określają szczegółowo warunki uczestnictwa

Co to jest ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej ?

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej, pomoże odzyskać częściowy zwrot wpłaconych pieniędzy, w momencie kiedy z powodu nieprzewidzianych okoliczności zmuszeni są Państwo zrezygnować z wyjazdu.

Ubezpieczenie nie jest obligatoryjne, koszt to 3 % ceny imprezy. Istotne jest, że nie każdy powód rezygnacji upoważnia do uzyskania zwrotu /szczegóły w warunkach uczestnictwa/Przykładowe powody rezygnacji: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagłe zachorowanie uniemożliwiające uczestnictwo w wyjeździe.

Co to jest ubezpieczenie NNW ?

Ubezpieczenie to obejmuje wypłatę świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku i związanego z tym uszczerbku na zdrowiu lub z tytułu śmierci, powstałych na terenie Polski
LATO 2023 , WCZASY W POLSCE , WYPOCZYNEK W POLSCE , URLOP W POLSCE , WAKACJE W POLSCE